Štace

29.12.2009 Martys club

Martys 29.12.2009Nebudu to nijak rozepisovat - prostě to byl parádní, povánoční mejdan. Kdo tam byl, ví vo čem je řeč, kdo nebyl, má smolíka. Velkým překvapením pro nás byli Four Brothers, s desetiletým bubeníkem, který to rozvařili jako první. Pak sme se celej večer střídali po cca hodině s Tunellem. Skončili sme těsně před půl třetí ráno, lidičky skvěle fungovali, prostě paráda. Všem kdo ste přišli zapařit díky moc a doufám, že se v Martysu potkáme i v příštím roce.

27.11.2009 Radostice

Opět sem z kalendáře vymazal jeden den. Takže Radostice. Dlouho se tu nic nedělo a je to myslím škoda. Skvělej útulnej sál, výborný pódijum, výčep, no hraje se tady fakt super. Děkuju všem, kdo ste přišli. Dokázali ste vytvořit skvělou atmosféru a perfektně ste podpořili kapelku. Hrálo se nám s Váma skvěle! Musím taky poděkovat mýmu skvělýmu bráškovi, kterej mě vozí. F tom je ale taky kříž, protože sem se zkouřil jak hovado. No a protože ten kýbl kořalek co sme vyžrali nám nestačilo, dřepěli sme eště do rána v Ledenicích v baru. Tady mé zpomínky končí...Díky všem.

24.10.2009 Martys club

ImonDo Martysu nás pozval Ímon, na oslavu narozenin. Byl to po všech stránkách pěknej mazec. První hráli Tunel. Mojí oblíbený kapelce to moc nešlapalo. Nevím, zda to bylo nepřítomností hlavního lídra nebo krví hráčů, naředěnou množstvím obveselujících látek. Po nich nastoupila trochu nervózní Spanilka. Napřed se nám posrala ladička, vzápětí po první věci Venca přerval strunu, takže rozjezd byl spíš pozvolnej. Po dalších dvou věcech sme už byli zase v poho a začalo to vařit. Vrcholem bylo, když na pódium vlez Ímon s holkama a začali zpívat Knockin on haven´s door a pak i další věci. Ímon s dortovou maskou na vobličeji a pixlou vod dortu na hlavě vypadal jak z jinýho světa. No byl to fakt šrumec, škoda, že sme museli zkončit tak brzo. Měli jsme připraveno ještě mraky skvělech věcí, ale po nás šli na plac pankový Apple Juice a nechtěli hrát až ráno. Jestli sme někomu z vás padli do voka, určitě přijeďte na nějakou z našich akcí, kde uslyšíte fšechny naše pecky. Jinak Martys se poved a doufáme, že hraní v tomto skvělým klubu bude pokračovat.

 

10.10.2009 Mladé

pivoNastupující podzim jsme uvítali v bejvalým družsťáku v Mladým, dneska v klubu Nexos. Prvopočáteční obavy a nejistota se rozplynuli po zahrání první série, kdy začli lidičky fungovat a vydrželi až do téměř půl druhý ráno. Ze sálu byla po celou dobu cejtit skvělá atmosféra a tak se nám dobře hrálo. Jedinej černej puntík si zaslouží hospodskej, kterej byl absolutně nepřipravenej na rockový fanoušky co maj rádi pivo. Příště se prej polepší. Jinak byla akce perfektní a děkujume všem kdo přišli.

 

8.8.2009 Trocnov

Druhou srpnovou sobotu jsme zahráli opět v naší základně, v Krčmě u Jana Žižky. Bylo to letos snad poprvý v Trocnově, co nepršelo, bylo teplo a svítilo sluníčko. I díky tomu se nás sešlo poměrně hodně. Návštěvníky čekala zpevněná a odvodněná plocha vysypaná štěrkem, tak že už nikdy více bahení lázně a podobně, jak tomu bylo na Řemdichu. Jako první vystoupila výborná budějcká kapela Tears of Rain. Kluci nenechali nic náhodě a několika hodinová zkouška před vystoupením byla znát. Zahráli precizně a zpěvačka tahala operní výšky až do nebe. Těsně před desátou hodinou nastoupila Spanilí Jízda, kterej patřil celej zbytek Honzíkvečera. Klasickej houpavej rock and roll nenechal téměř nikoho sedět a na parket se odvážili i Ti, kdož nikdy netancují. Díky. Troufnu si říct, že jsme hráli jak vo život a doufám, že ste se všichni skvěle bavili, stejně jako my. Nebejt jednoho nepřejícího, pravděpodobně místního občana, kterej na nás zavolal policii, prej z důvodu nadměrnýho hluku, hráli by sme eště dnes. Nicméně, hoši vod policie byli rozumní a dali nám necelou půlhodinku na ukončení produkce. Takže něco před půl třetí jsme to definitivně zapíchli a šli doplnit vypocený tekutiny. Abych to uved na pravou míru, po celou dobu vystoupení sme každej vyslopli maximálně 3-4 pivka a kořalu snad žádnou. I to mělo určitě vliv na naše, doufám, dobrý vystopení. Nic na plat, zdraví máme jen jedno a pít se musí. Vzali jsme tedy výčep útokem. Sedíme na terase a najednou mě něco začalo pálit do tváře. Ne, nebylo to žihadlo, bylo to nedělní sluníčko. A tak sme vyrazili k domovu. Po cestě nás předběhli strejcové co razili na ranní mši, no jo, těm se to běhá, ale jám měl dobře tři a půl promile a to nohám nesvědčí. Celou neděli jsem prospal, ale ničeho, a doufám že ani vy, nelituju. Podařená akce. Děkuju Bizonovi, kterej udělal zvuk tak, že to opravdu hrálo a Šmolkovi za šetření s mlhou. A děkuju hlavně Vám, že jste se přišli pobavit a podpořit jihočeskej bigbít. DÍKY. Tak zase někdy příště na podobné akci.