s

Štace

7.5.2009 Nedabyle - stodola u Bači

Nedabyle 2009Pátá rocková modelářská párty. Hráli sme první, protože kdyby sme hráli pozdějc, nemuseli by sme už najít podium, heh...Byla to pohodička. Tlačili sme to jen na nástrojovku a do PA šli jen zpěvy. Celkově byl zvuk myslím velice podařenej a hrálo se v naprostý pohodě. Velkou měrou se na tom podíleli skvělý lidičky, který fungovali již od samýho začátku. Děkujeme vám. Dík patří i zvukaři, kterej byl maximálně vstřícnej a nastavil vše tak jak má bejt. Super rock and roll. Po nás nastopili budějcký Estuary High Tide. Kluci hráli taky moc dobře. Z mýho pohledu je to spíš víc klubová záležitost, ale jinak fakt moc dobrý. Třetí hrála Vrána. Opět nezklamali, dobře nazkoušený Nedabyle 2009klasický rock s hezkou zpěvačkou v čele, což bylo příjemný zpestření mezi samými chlapi. Jako poslední se rockového žezla chopil Čibák a jeho Fetish Parade. Jelikož nepřijeli všichni muzikanti, na bicí zaskočil Milan Borovků z Vrány a na kytaru Venca Lebeda ze Spanilky. Fetish má tu výhodu, že tam vlastně může hrát každej, kdo udrží v ruce kytaru nebo paličky. To byl masakr. Nevěděl sem, jesli stojím na vlákáči nebo co se vlastně děje. Během asi dvacetiminutového vystoupení stihli hoši zahrát snad padesát songů. No, a dvoustrunná basa na kliku, .... to nejde ani popsat, to se musí zažít. Ráno sem měl trochu sucho na patře, ale spravili to dvě desítky k snídani. Takže celkově se akce vydařila a děkujeme modelářům za pozvání.

25.4.2009 Mladošovice - pouťová

MladosoviceV Mladoškách probíhá pouť trochu jinak, než třeba v Ledenicích. Žádný kolotoče, žádný střelnice, žádný houpačky, žádný stánky. Vo to víc to vře v hospodě. Klasika. Bar byl neustále v obležení, kořalky se vychlastalo snad několik kýblů. Masakr. Předskokani Prasklej Jogurt velice překvapili a přeju jim, ať jim to vydrží. My sme hráli dlouho do hluboké noci, lidi nás nechtěli pomalu ani pustit z pódia. Bylo poznat, že v Mladoškách takovejhle nářez už dlouho nezažili a určitě se tam letos ještě vypravíme. Velký dík patří hospodskýmu za skvělej servis pro kapely. To sme pro změnu dlouho nazažili my. Díky. A díky všem co přišli, myslím, že litovat mohou jen ti, kdo zůstali doma na gauči.

18.10.2008 Nová Ves

Nová VesNová ves nikdy nezklame, a i tentokrát se to potvrdilo. Tradiční podzimní tancovačka v narvané sokolovně. Pivko vynikající a kořalka tekla, jako obvykle, proudem. Super lidičky, prostě klasika. Jen ten neskutečnej bolehlav druhej den, ale i to k tomu asi patří...

 

 

 

 

 

18.7.2008 Trocnov - Krčma u Jana Žižky

Tradiční rockové zastaveníčko v naší základně. Kdo nebyl, neuvěří..................www.trocnovrock.cz