22.4.2018

Všem moc díky za návštěvu a podporu v Runway Night klubu v Mladém. Bez vás by to nešlo.

31.1.2018

A je po hippies bále. Opět zde můžeme jen poděkovat skvělým máničkám, co nás přišli v hojném počtu podpořit. Díky patří též pořadatelům, zvukaři, osvětlovači. První série fotek je již na fejsbůku, až se sejdou všechny dám to pak celé sem, do galerie. Ještě jednou díky vśem.

15.8.2017

Tak máme za sebou vydařenou pouťovou zábavu v Ledenicích. Bylo to super a to jen díky vám, kdož jste nás přišli podpořit. Velké poděkování patří zvukařovi Petrovi, který v sokolovně dělal co mohl a myslím, že se mu to povedlo. Úspěch sklidil i Šmolka se svým světelným a ohnivým parkem. Celkově zábava proběhla v naprosté pohodě a pořadatel SDH Ledenice nemusel nijak zasahovat. Vlasně ano, jeden výjezd měli a to pro pivo, jelikož se vytáčelo neskutečným proudem a co teklo se vypilo. Takže všem moc díky a třeba zase někdy na podobné akci. Ahoj.

24.4.2017

Nezbývá než poděkovat agentuře Jama - panu Markovi za pozvání a realizaci skvělého trojkoncertu kapel Spanilá Jízda, Aleš Brichta a Projekt, Ortel. Prostě super vydařená akce. Poděkovat musíme též partě kluků z Plačkova za perfektní mejdan padesátníků. Jak sami říkali, takový nářez jejich obec ještě nezažila. No a největší dík patří našim fanouškům, bez nichž by to vůbec nemělo cenu dělat.

6.2.2017

Co napsat k dalšímu hippies bálu? Prostě byli jste perfektní! Děkujeme moóc!

30.5.2016

A je tu opět děkovačka, tentokráte agentuře JAMA - p. Markovi a skupině Ortel, za pozvání jako předkapelu na koncert v ČB. Bylo to super a samozřejmě největší díky vám všem za podporu z publika.

14.2.2016

Nezbývá než poděkovat všem skvělým hippísákům za účast a skvělou atmosféru na tradičním rockovém bále v Nový Vsi. Brzy tu snad najdete i ňáký fotky. Děkujeme.

14.7.2015

Díky všem za účast na opět vydařeným hudebním festivalu Řemdich paní Kateřiny v Trocnově. Počasí i nálada byla super. Koukněte na fotky a ještě jednou moc díky všem, díky i kapelám, zvukaři a osvětlovači. Za rok se těšíme na shledání .

2.5.2015

Jukněte na fotky ze skvjelýho vejletu do Plzně na Slavnosti svobody, ale hlavně na koncert Lynyrd Skynyrd. Pod čarou: pivo v Plzni je fakt rozkoš :-)

9.2.2015

V galeriji se můžete juknout na atmosféru hipísáckýho bálu v Nový Vsi. Bylo to super. Děkujeme všem hipísákům.

17.8.2014

CD skupiny Spanilá Jízda - Na válečný stezce - můžete pořídit v Trocnově, v Krčmě u Jana Žižky (u Ejsího) a v Ledenicích, v kadeřnictví U Králů, u Ivanky. Tak neváhejte a udělejte si radost.

13.8.2014

Tak sme sem konečně šoupli ňáký vobrázky z Krumlova, Libína a Ledenic. Jukněte na to a případně vokomentujte na ksichtostránce (FB). Mějte se fajn.

15.2.2014

I přes proklínanej valentýnskej svátek se rockový ples v Roudným vydařil. Doufáme, že se všem líbilo a když motorkářskej bůh dá, sejdeme se tu za rok znova. Děkujeme Lukášovi za pozvání.

3.2.2014

O rockovým plese ve stylu hippies se dá psát pouze v superlativech. Nazdobená novoveská sokolovna narvaná k prasknutí těmi nejlepšími lidmi, kteří si zrovna odskočili z Woodstocku. Tolik skvělých máníček jsem pohromadě v životě neviděl. Atmosféra neskutečná, nenalézám dostatek vystížných slov. Byla to jedna z nejlepších akcí za posledních dvacet let. Děkujeme všem za pojetí této akce a věřím, že se tu sejdeme za rok znovu. Děkujeme! Mějte se krásně a milujte se!

29.12.2013

Včera jsme zahráli v netradičním prostředí grafitových dolů v Českém Krumlově. Vypadá to tady jako těsně po válce, ale nenechte se mýlit. Pivo a nejen to, maj fakt dobrý. Na záchodě si můžete počíst v dobovém Rudém Právu. Ale k věci... Po počátečním rozčarování, kdy jsme se nějak museli poskládat na plac určený ke hraní, nás překvapil příjemný zvuk. Výdřevy, dřevená podlaha a palubkové obložení dobře odvádí svojí praci, zvuk se nemá o co třískat a hraje se zde opravdu dobře. O skvělou náladu jste se postarali vy, naši fanoušci, za čež vám moc děkujeme. Díky patří i firmám PePaSol a Galaxy Energy za pozvání do jejich retro klubu. Vivat Krumlov!

8.9.2013

Tentokrát hned na začátku velká děkovačka pořadatelům za pozvání na Kaplické slavnosti. Super akce. V Kaplici nás čekal narvaný pivní stan, od mladých po nejstarší. Po dechovém orchestru, který hrál před námí ,mimo jiné výborně, jsme měli trochu obavy jak nás lidi přijmou, ale ty nebyly na místě. Jako by ten rock and roll těm lidem chyběl! Publikum bylo výborné a i postarší dámy a pánové si minimálně podupávali do rytmu. Prošedivělý pán o berli tančil seč mu síly stačili, s hláškou, že bigbítem žije od malička. Aniž by nás lidi kdy viděli či slyšeli, zpívali refrény s náma. Bylo to naprosto spontání a úžasné. Opravdu vám patří velký děkujeme! V Kaplici to prostě žije!

12.8.2013

Ledenická pouťovka byla velice podařená akce a to hlavně kvůli vám, kdož jste se přišli pobavit do sokolovny. Děkujeme vám! Zábavka se rozjížděla pomalu, ale o to více gradovala. Začalo to nespoutaným řáděním pod podiem, pak i na stolech, no skvělý. Najednou se na pódium objevili krásný děvčata a svými pohybovými kreacemi a vlněním všech jejich předností nás přiváděli do transu. Chvilku jsem byl na pochybách, zda to vůbec dohrajeme, ale ustáli jsme to bez ztráty hvězdičky ;-). Když následně Ejsí a Saša začali skákat z podia po hlavě do natažených rukou vlnícího se davu fanoušků, tak mě trochu zamrazilo, naštěstí přežili. Prostě, byla to zábava jako řemen. Jeden starší kamarád mi povídal, že se vrátil o dvacet let zpátky. Takže ještě jednou moc díky a možná se tu zase někdy sejdeme. Mějte se krásně a buďte zdraví!

5.8.2013

Společná akce s metalovou legendou TAM proběhla naprosto pohodově. Skvělý lidi na podium i pod ním, díky všem a velký dík Mírovi Bartyzalovi za excelentní zvuk!

8.7.2013

Další ročník prestižního festivalu Řemdich dopadl nad očekávání dobře. Sešli se zde opět samé výborné kapely a hlavně úžasné publikum. Nechyběl ani tradiční trocnovský deštík :-). Nezbývá než poděkovat Bizonovi za kvalitní ozvučení, Šmolkovi za světla a především vám všem, kdož jste přišli podpořit jihočeský bigbít.

21.4.2013

Tak i přes nepříznivé počasí vyšlo zahájení motosezóny OK. Ve stodole se, jako obvykle, hraje prostě parádně. Skvělá nálada, lidičky, papáníčko, .... Nezbývá než tradičně všem poděkovat, pařičům v sále, Liborovi za pozvání, skupině Balaton za pomoc při rozjezdu večera a hlavně Sašovi, kterej se postaral o naprosto excelentníí zvuk. Mimochodem, s tímto novým aparátem bude spanilka okupovat všechny další akce. Nenechte si ujít náš nový, výborný zvukový ksicht! Ještě jednou všem moc díky a mějte se krásně.

6.2.2013

Velký poděkování pořadatelům rockovýho bálu v Nový Vsi a hlavně obrovský díky všem návštěvníkům. Byli jste neskutečně úžasný! Opravdu jste vytvořili jedinečný bál sezóny. Díky.

1.1.2013

SPANILÁ JÍZDA PŘEJE VŠEM SVÝM PŘÍZNIVCŮM VŠE NEJLEPŠÍ A PŘEDEVŠÍM PEVNÉ ZDRAVÍ V ROCE 2013!

30.12.2012

Velký poděkování Ímonovi a firmě PepaSol za pozvání do Velešína, super akce, moc se nám líbilo. A hlavně díky moc všem zúčastněným za podporu a velký aplaus. Díky a mějte se krásně.

16.12.2012

Trochu sme rozšířili působnost na webu a hlavně můžete stahovat naše mp3, tady, nebo z Bandzone. Zatím nějaký vykopávky, věřím, že brzo se tu vobjeví naše nový CD, na kterým teď pracujem. Nezapomeňte nás taky podpořit a šířit na Facebooku.

10.11.2012

Již tradiční festiválek v Ledenicích byl opjet super. Přišlo vás hodně a skvjele ste podpořili fšechny kapelky. S tak velkou účastí ale asi nepočítal pořadatel a tak v půlce našeho vystoupení došlo pivo. Nevím, zda to byl hlavní důvod, ale bylo nám řečíno, ať dáme poslední dvě písničky a skončíme. Dost nás to mrzelo, protože největší pecky, co jsme měli nachystaný na konec sme nezahráli. Nicméně děkujem Karlovi Pašků za pozvání a hlavně vám, fanouškům dobrého bigbítu.

16.9.2012

Ahoj!Pouze rychlé poděkování fšem kdož ste přišli do ledenický sokolovny na zábavku, navodili tse skvjelou atmošku. Těšíme se na další akci s vámi. No a samozřejmě poděkování sportovcům za pozvání, díky Bizonovi a Šmolkovi za zvuk a světla.

15.4.2012

Tak první akce v letošním roce se myslím vydařila. Bačova "Stodola" má nějaký svoje kouzlo nebo co, vždycky je tu skvjelá atmosféra a hraje se tady fakt parádně. Lidiček přišlo spousty, díky fšem, pitího bylo taky dost a fšici sme se dobře bavili. Pátek třináctýho se ale musel projevit. Po první sériji se mi rozlomila mechanika na base. Musím moc, moc poděkovat basákovi ze skupiny Pěšáci, za pučení jeho nástroje, s kerým sem úspješně dohrál zábavku do konce. Máro děkuju! Jinak bylo všecko OK, velký díky fšem kdož ste přišli a Bačovi za pozvání.

31.12.2012

Ve čtvrtek ste mohli bejt svjedky zajímavý akce, kdy v rokovým klubu hrála dechovka! Jo, hráli sme v Martysu (ČB), takovej rozlučkovej večer se starým rokem. Celá akce probíhala pod záštitou firmy PePaSol energy systems, který tímto děkujem za pozvání. No a jelikož jejím šéfem je Ímon, nebyla nouze o překvapení. Předskočil budějckej "Prasklej jogurt", večírek byl dále protkanej vstupy dechovkovýho trija a druhou půlku našeho vystoupení ještě natrhnul místní folkař. Zbytek noci pak patřil už jen našemu rokenrolu. Nechyběly přervaný struny ani holky na pódijum a tak dále, prostě mejdan se fším fšudy. Věřím, že nejen my, ale hlavně vy na parketě ste se skvjele bavili a zase někdy v Martysu ahoj!

20.11.2011

V sobotu sme vodehráli akcičku v Boršově, se skupinou Balaton. Po počátečních rozpacích se na sále utvořila příjemná atmosféra a po závjerečným džemu a bohatým aplazu bylo fšem jasný, že akce se vydařila. Jukněte do galerky, fotky prozradí víc.

14.11.2011

Děkujem Karlu Paškovi za pozvání na další ročník skvjelýho ledenickýho fefstiválku. Super jako vždycky!

29.10.20111

Ve štvrtek sme vodehráli koncert v mcFabrika. Suprová akcička v pohodovým klubu v centru ČB. Chěl bych poděkovat Honzovi Vozárymu (Oceán), kterej nás zvučil a udělal naprosto perfektní zvuk. Díky patří samozřejmje vám, fanouškům a zvláštní díky "Bízimu", kterej si s náma po letech fouknul sólo na foukačku a to suprovje! Potěšilo mje, že sem na place viděl starý páky, který sem potkával na tancovačkách před 25 lety. Tak nezapomeňte vobčas juknout na naše www a zas přiďte někdy zapařit. Ahóoj.

25.9.2011

Ahoj kamarádi. Fčera sme vodehráli pouťovou zábafku v Lišově, ve Sportcentrum u Mrkáčka. Vše v pohodě, jen tahat bedny po schodech nahoru a dolu je docela záhul, ale stojí to za to, hraje se tady skvjele. Velká škoda, že do tohoto krásnýho prostředí přišlo tak málo lidí. Nicméně je potřeba poděkovat všem kdož přišli, věřím, že ste se dobře bavili. Na závěr si s náma pan majitel zahrál na bicí, pak sme spívali karaoke no a nad ránem tahli domů. Tak třeba zas někdy v Lišově a polepšete se. Ahoój, máme vás rádi.

25.9.2011

Ještě k akci v Radosticích, jak sem říkal, fšechno si taky nepamatuju. Klucí říkali, že na konci se Venca vznášel na "lítacím koberci". No detajly a technický provedení rači zmiňovat nebudu, stejně by tomu nikdo nevěřil. Jen mě mrzí, že sem se neproletěl s nim :-).

20.9.2011

Ahojky fšem. Původně sem o tom ani nechtěl psát, ale považoval sem za vhodný dát vám vědět že žijem, čemuž se po sobotní akci fakt divím! Hráli sme pro jednoho našeho kamaráda narozeninovu párty, no jak to dopadlo - super, celá spanilka totálně na sračky, ale úplně a to všici. Nezapomenutelnej zážitek, přestaly hrát bicí a když se votočím, vidím jen Jendovo zvednutý kopyta, jak mizí někde v temnotě, aby se po chvilce vrátil předem, sednul za bubny a pokračoval jako by se nechumelilo. To mi připomíná, že sme taky váleli sněhuláky, když se mi Saša s Ejsím napáskovali do vobalů vod beden. Pak sem nějak spadnul s bednou z bedny, pak tma, pak zase maso... fšechno si taky nepamatuju. Byl to fakt masakr toho nejhubšího zrna, ale hraní sme vobstáli bes stráty kytičky. Sehnat vydavatele, tak vo tom napíšu akční trajler a menoval by se "Vypusťe lvy!". Nutno taky přiznat, že takovejdle úlet se nám stává maksimálně jednou za deset let, a i tak sme stále slušňáci, za světla příjezd, za světla vodjezd, jak to má bejt. Tak na příští akci ahoj a v pohodě!

24.7.2011

Setkání v Ledenicích bylo úžasný, děkujeme fšem, kdož ste nás přišli podpořit.

3.7.2011

Letošní Řemdich se vydařil. I přes počáteční vobavy z deště se sešlo dost fanoušků bigbítu. Fšechny kapely hráli skvjele, za podpory výbornýho zvuku vod Bizona. Zázemí v Trocnově bylo jako vždy bez chyb, maso úžasný a pivo eště lepčí! Nechyběla ani unesená nevěsta a parta svadebčanů, co ji naháněli na traktoru. Sice byla kosa, ale hrálo se skvjele. Kdyby Jéňa nedefloroval blánu na rytmičáku, tak tam hrajem snad ještě teď! Nezbejvá než poděkovat Ejsímu, za to, že udržuje tuto unikátní, již tradiční akci stále při životě. No hlavně díky Vám fšem, kdož ste přišli zafandit kapelám a díky za velkej aplaus pro Spanilou Jizdu. Vážíme si toho a děkujem!

9.6.2011

Budu se vopakovat, ale vopjet začnu velkou děkovačkou a to předefším pořadatelům v DDC klubu v Hluboký nad Vltavou. Dík za výborný vobčerstvení, véču a vůbec skvjelej servis pro kapelu. Sice nepřišlo tolik lídí, jak fšichni velkejma hubama slibovali, ale i přesto se nakonec vytvořila fajná atmosféra a fšichni sme se dobře bavili. Tak zase někdy na Hluboký ...

2.5.2011

Rádi by sme poděkovali ledenickejm rybářům a vobci, za pozvání na májku. Akce byla skvjele připravena, chutný vobčerstvení a hlavně výborný pivko. Před akcí sme měli trocha strach, že to bude "rock and roll v Pivovarský zahradě", ale po první sériji se naše vobavy vodpařili a z reakce přítomných lidiček bylo poznat, že starej, dobrej, poctivej rokenrol je pořád atraktivní a že neurazí žádnou generaci. Na parketě, vlastně na trávě, se vlnili nejen mladý maminky s dětma co sotva začala chodit, skotačilo zde i mnoho dospívajcích týnejdžrů až po babičky a dědečky! A to je pro nás velká pocta a moc vám fšem děkujem!

25.4.2011

Děkujem fšem, kdož ste měli odvahu přerušit tréning gaučingu a přijeli ste nás podpořit do Hodějc! Vytvořili ste skvjelou atnosféru a nám se díky tomu pěkně hrálo. Byli ste prostě úžasný! Ještě jednou díky moc vám fšem! A dyžtak napište v "pokecu" jak se vám líbilo.

10.4.2011

Ahoj kamarádi! Kdo nás chcete trocha podpořit, a budete chtít, tak si můžete, klepnutím na akci vlevo, stahnout plagát a vyvěsit ho třebas u vás ve vobci, nebo fšude kam budete chtít. Nebo rozeslat mejlem fšem známým a tak, dyť to znáte. Díky a už brzo na hraní ahoój!

14.2.2011

Tak tadyk f tom vokýnku Vám budem zdělovat aktuální dění v kapele, jaká je nálada na bojišti a podobný nezajímavý kraviny. Takže co se teď děje? Je vobdobí plesů a plechový muziky, tak vobčas zkoušíme, vobčas se vožerem, pak trpíme no a tak pořád dokola. Afšak nebojte se, jak to zkončí, zasejc do toho hupsnem. Už se těšíme, už se balíme, ... :-) Tak se vopatrujte kamarádi a brzo na ňáký akci ahoój!